• Страница 2 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Архив - только для чтения
Форум FOZZY.at.UA » Прочее » Архив » 43 правила real - EMO! (Помоему это правда про Эмо!!!)
43 правила real - EMO!
fozzyДата: Четверг, 24.01.2008, 00:26 | Сообщение # 11
Admin
Админ
Сообщений: 234
Статус: Offline
Танюха_UA, и ты считаешь этого типа чтоо у тебя в аватаре нормальным! ты посмотри на него - гопник настоящий, даже по фотке видно!

-------------------
Все орфографические ошибки - авторский текст ...
Любые кляксы - дизайнерская работа ....

 
L@CKYДата: Четверг, 24.01.2008, 00:32 | Сообщение # 12
Майор
Пользователь
Сообщений: 83
Статус: Offline
fozzy, я з тобою згодна, гопоту я не переношу, але цього чувака люблю за те що він вміє бути справжнім другом. А на те що він гопнік приходиться закривати очі.

I'm so happy cause today i've found my friend

Вы смеётесь надо мной потому, что я не похожа на вас, а я смеюсь над вами потому, что вы похожи друг на друга

 
L@CKYДата: Четверг, 24.01.2008, 00:36 | Сообщение # 13
Майор
Пользователь
Сообщений: 83
Статус: Offline
А прикидаєш його у вигляді ємо? biggrin biggrin з чолкой що закриває оде око, з підмальованими чорним олівцем очима, і в полосатому одязі. Оце ха-ха

I'm so happy cause today i've found my friend

Вы смеётесь надо мной потому, что я не похожа на вас, а я смеюсь над вами потому, что вы похожи друг на друга

 
L@CKYДата: Четверг, 24.01.2008, 00:54 | Сообщение # 14
Майор
Пользователь
Сообщений: 83
Статус: Offline
А ти сьогодні такий емоційний!)) Ну прям як ємо biggrin Ти так і хочеш мене забанити! Буду цього добиватись))) але тобі ж тоді скучно буде. А на рахунок ємо ти подумай. Якщо так, то краще вже бути ємо ніж гопником. І чолочка думаю тобі б пішла. Був би досить симпатичним емобоєм))))

I'm so happy cause today i've found my friend

Вы смеётесь надо мной потому, что я не похожа на вас, а я смеюсь над вами потому, что вы похожи друг на друга

 
bestДата: Четверг, 24.01.2008, 01:03 | Сообщение # 15
Генерал-полковник
ЗамАдмина
Сообщений: 196
Статус: Offline
Я завжди емоційний. Ти права, забанити тебе хочу, бо пишеш якусь х***ю. Але саня не дозволяє. Повір без тебе мені тут скучно не буде.
Quote
А на рахунок ємо ти подумай. Якщо так, то краще вже бути ємо ніж гопником

Це до чого? До плота?
Quote
І чолочка думаю тобі б пішла. Був би досить симпатичним емобоєм))))

ХІХІ, гумор, пісец як смішно.


 
L@CKYДата: Четверг, 24.01.2008, 01:11 | Сообщение # 16
Майор
Пользователь
Сообщений: 83
Статус: Offline
reperbest, як хочеш

I'm so happy cause today i've found my friend

Вы смеётесь надо мной потому, что я не похожа на вас, а я смеюсь над вами потому, что вы похожи друг на друга

 
bestДата: Четверг, 24.01.2008, 01:35 | Сообщение # 17
Генерал-полковник
ЗамАдмина
Сообщений: 196
Статус: Offline
Знову напиха х зна шо! ЦЕ ДО ЧОГО? Якщо на рахунок бана, то я вже написав що Саня не дозволяє.

 
Anna_16Дата: Воскресенье, 27.01.2008, 00:05 | Сообщение # 18
Лейтенант
Пользователь
Сообщений: 74
Статус: Offline
Я вообще не понимаю зачем что-то выдумывать,делать из себя непонятно что...Что занятся людям нечем?Придумывают себе стили всякии...что аж смотреть тошно...Я не против ЭМО,я не против ГОТОВ,я не против СКИНОВ,РЕПЕРОВ,и ПАНКОВ...просто я не понимаю зачем тратить время на всякую белиберду...это же все со временем пройдет...
 
infinityДата: Вторник, 29.01.2008, 23:52 | Сообщение # 19
Сержант
Пользователь
Сообщений: 22
Статус: Offline
Quote (neon)
Фраза «I hate myself and I want to die» должна стать твоим девизом

Немножко перефразирую: "Если ты себя ненавидишь и хочешь умереть - сходи к психологу"
Где вы эти правила взяли??? Чё за бред? surprised

 
nickrazДата: Вторник, 12.02.2008, 19:32 | Сообщение # 20
Лейтенант
Пользователь
Сообщений: 59
Статус: Offline
Вы смеётесь надо мной потому, что я не похожа на вас, а я смеюсь над вами потому, что вы похожи друг на друга------круто сказано hands hands
 
Форум FOZZY.at.UA » Прочее » Архив » 43 правила real - EMO! (Помоему это правда про Эмо!!!)
  • Страница 2 из 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Поиск: