• Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Adrenalin, best  
Форум FOZZY.at.UA » Наш форум » Интересное » Учені розвінчали міф про пивний живіт
Учені розвінчали міф про пивний живіт
AdrenalinДата: Четверг, 23.09.2010, 10:15 | Сообщение # 1
Генерал-майор
Пользователь
Сообщений: 373
Статус: Offline
Вчені дізналися, що, всупереч поширеній точці зору, вживання пива мало впливає на розмір живота
Співробітники декількох дослідницьких інститутів Німеччини та Швеції у рамках Європейського проспективного дослідження раку, і харчування EPIC (European Prospective Investigation into Cancer and Nutrition) протягом 8,5 років вивчали взаємозв'язок між споживанням пива і обхватом талії в порівнянні з обхватом стегон у 20 625 чоловік - 7 876 чоловіків і 12 749 жінок.

Виявилося, що у чоловіків, які споживають не менше одного літра пива в день, обхват талії збільшується на 17% частіше, ніж у інших. Однак, як показало введення поправки на зміну обхвату стегна, в основному це відбувається за рахунок пропорційного набору маси, а не переважного зростання живота.

У жінок залежність обхвату талії від споживання пива виявилася несуттєвою.

Зниження обсягів споживаного пива призводило до деякого зменшення розмірів живота, однак його не можна назвати статистично значущим.

Як пишуть автори дослідження в European Journal of Clinical Nutrition, результати їх роботи суперечать поширеному переконанню про специфічну дію пива на розміри живота.

Нагадаємо, недавнє опитування в Британії допомогло вченим встановити, що чоловіки додають у вазі під час вагітності своїх подруг і дружин.Ненависть возбуждает раздоры, но любовь
Прерывает все грехи.
 
LavyfoxДата: Среда, 05.01.2011, 16:39 | Сообщение # 2
Рядовой
Пользователь
Сообщений: 5
Статус: Offline
Вполне вероятно, но почему то мне кажется, что подобного рода статьи пишут сами производители пива дабы спрос на их продукцию не уменьшался smile
 
Форум FOZZY.at.UA » Наш форум » Интересное » Учені розвінчали міф про пивний живіт
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: