• Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форума: fozzy, best  
Форум FOZZY.at.UA » Администрация сайта » Рекомендации и предложения » Что бы Вы хотели видить на сайте? (Ваши предложения!)
Что бы Вы хотели видить на сайте?
fozzyДата: Четверг, 08.11.2007, 14:28 | Сообщение # 1
Admin
Админ
Сообщений: 234
Статус: Offline
Какую информацию Вы хотели бы видеть на сайте?
Пишете свои предложения!
Все предложения обязательно будут рассмотрены и учтены администратором сайта!
 
L@CKYДата: Пятница, 18.01.2008, 19:57 | Сообщение # 2
Майор
Пользователь
Сообщений: 83
Статус: Offline
Мій любий Fozzy, а де ж музика???????? surprised surprised sad angry Що ж це за сайт в якому не має ніякої музики? Невже не можна зробити так щоб сюди можна було закачувати, а для когось і зкачувати мр3. Ти ж знаєш що я в цьому не шарю, але для мене музика- найголовніше. Я б сама з задоволенням закинула б сюди якоїсь класної музички.

А, ще. Я зайшла на форум, і там теж не має нічого про музику. Потрібно для цього відкривати розділ, а в ньому уже буде безліч тем пов"язаних з музикою, з різними групами. Не можна без цього. Ну ладно. Чмоки


I'm so happy cause today i've found my friend

Вы смеётесь надо мной потому, что я не похожа на вас, а я смеюсь над вами потому, что вы похожи друг на друга

 
bestДата: Пятница, 18.01.2008, 20:51 | Сообщение # 3
Генерал-полковник
ЗамАдмина
Сообщений: 196
Статус: Offline
Танюха, на рахунок музики, то скоро вона може і буде. А от що до того "я б сама могла закинути сбди хорошу музику", то в тебе нема такої музики якуб скаччували, я тоже мігби виложити реп, але тре виложувати те що зразу будуть скачувати малалетні падонки. Типу "Діма білан" і інша пи<цензура>дота, у тебе э останні альбом цього унікала???

 
fozzyДата: Пятница, 18.01.2008, 20:58 | Сообщение # 4
Admin
Админ
Сообщений: 234
Статус: Offline
Quote (Танюха_UA)
А, ще. Я зайшла на форум, і там теж не має нічого про музику. Потрібно для цього відкривати розділ, а в ньому уже буде безліч тем пов"язаних з музикою, з різними групами.

а кто его модерировать будет???
у меня и так на этом сайте делов выше крыши!!!


-------------------
Все орфографические ошибки - авторский текст ...
Любые кляксы - дизайнерская работа ....

 
L@CKYДата: Пятница, 18.01.2008, 21:04 | Сообщение # 5
Майор
Пользователь
Сообщений: 83
Статус: Offline
Як треба то і Білана можна кинуть, а нах..

Кароче, як хочете шановні. Не має мені тут життя без музики. Хто ж як не ви мене знаєте.


I'm so happy cause today i've found my friend

Вы смеётесь надо мной потому, что я не похожа на вас, а я смеюсь над вами потому, что вы похожи друг на друга

 
bestДата: Пятница, 18.01.2008, 21:15 | Сообщение # 6
Генерал-полковник
ЗамАдмина
Сообщений: 196
Статус: Offline
Quote
а кто его модерировать будет???
у меня и так на этом сайте делов выше крыши!!!

Мордувати буду Я. Я професійний меломан))
Quote
Як треба то і Білана можна кинуть, а нах..

Нах це коли робиш сайт тупо для себе зі своїми вподобаннями і чекаєш коли то хтось такий як і я унікал буде там зі мною спілкуватись і качати те що люблю Я!
А то поперше не є цікаво, для розвику треба спілкуватись з полярнопротилежними людьми. По друге я я вже казав з сайта має бути якась користь! І закидати треба те що більшість буде скачувати!


 
L@CKYДата: Пятница, 18.01.2008, 21:26 | Сообщение # 7
Майор
Пользователь
Сообщений: 83
Статус: Offline
Хіба я щось маю проти,я ж не лише про себе думаю, а про розвиток молоді. не треба мене гнобити. Я знаю що в тебе це получається непогано. Ти ж шеф- керуй=))

I'm so happy cause today i've found my friend

Вы смеётесь надо мной потому, что я не похожа на вас, а я смеюсь над вами потому, что вы похожи друг на друга

 
bestДата: Пятница, 18.01.2008, 22:33 | Сообщение # 8
Генерал-полковник
ЗамАдмина
Сообщений: 196
Статус: Offline
Ніколи і думки такої не мав тебе гнобити. Яж кажу що ми на цьому сайті не молодь виховуємо, а стараємось заробити БАБКИ, от і все.

 
AdrenalinДата: Пятница, 01.02.2008, 23:01 | Сообщение # 9
Генерал-майор
Пользователь
Сообщений: 373
Статус: Offline
А мне кажется, что было бы не плохо создать пользовательскую галерею. В которую зарегистрированные пользователи могли бы закидывать прикольные интерессные фотографии, картинки. Поделить галерею на разные тематики. Пользователи могли бы обмениватся картинками, найти нужную и т.д. У меня имеется множество картинок на разные тематики.


Ненависть возбуждает раздоры, но любовь
Прерывает все грехи.
 
AdrenalinДата: Понедельник, 18.02.2008, 01:31 | Сообщение # 10
Генерал-майор
Пользователь
Сообщений: 373
Статус: Offline
Также хотелось бы видеть побольше материалов относящихся к веб дизайну!!!


Ненависть возбуждает раздоры, но любовь
Прерывает все грехи.
 
Форум FOZZY.at.UA » Администрация сайта » Рекомендации и предложения » Что бы Вы хотели видить на сайте? (Ваши предложения!)
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск: