• Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: Adrenalin, best  
Форум FOZZY.at.UA » Наш форум » Интересное » Интересные факты о мужчинах (Интересные факты о мужчинах или мужчины глазами женщины)
Интересные факты о мужчинах
neonДата: Пятница, 21.12.2007, 00:46 | Сообщение # 1
Лейтенант
Пользователь
Сообщений: 57
Статус: Offline
Интересные факты о мужчинах или мужчины глазами женщины

Мужчины любят готовить шашлык на углях. Любое дело (даже приготовление пищи) становится для мужчины интересным, если оно связано с опасностью.
Мужчины с серьгой в ухе лучше подготовлены для вступления в брак. Во-первых, они уже испытали боль, а во-вторых, они знают, что такое покупать украшения.
Выход замуж за разведённого мужчину оправдан с экологической точки зрения. В нашем мире мужчин меньше, чем женщин, - а всем хорошо известно, что любой ресурс, которого недостаточно много, следует использовать повторно.
Мужчины чрезвычайно самонадеянные люди, некоторые из них настолько самоуверенны, что когда смотрят по телевизору спортивные состязания, думают, что если достаточно сильно сконцентрируются, то смогут помочь своей команде.
Женщины относятся к одежде значительно более серьёзно, чем мужчины. Никто никогда не видел мужчи ну, который пришёл бы на званный вечер и в отчаянии произнёс: «О, господи! Я в растерянности! Наверное, лучше уйти. Я вижу ещё одного мужчину, на котором надет чёрный смокинг!»

Мужчины считаются карликами при росте ниже 130 см, женщины - ниже 120 см.

Мужчины примерно в 10 раз чаще женщин страдают дальтонизмом.


Есть сайт? заработай на нем деньги --> тут<--
 
L@CKYДата: Пятница, 18.01.2008, 21:20 | Сообщение # 2
Майор
Пользователь
Сообщений: 83
Статус: Offline
Quote (neon)
Женщины относятся к одежде значительно более серьёзно, чем мужчины.

Щодо цього можу поспорити. Останнім часом все більше зустрічаю молодих людей які майже зацикленні на своєму зовнішньому вигляді. Постійно обговорюють свій одяг, взуття, стрижку і т.д. По меньшій мірі це виглядає смішно, але ж і зовсім неохайні пацани симпатії не викликають


I'm so happy cause today i've found my friend

Вы смеётесь надо мной потому, что я не похожа на вас, а я смеюсь над вами потому, что вы похожи друг на друга

 
bestДата: Пятница, 18.01.2008, 21:30 | Сообщение # 3
Генерал-полковник
ЗамАдмина
Сообщений: 196
Статус: Offline
Що до сережки в вусі,
і
Quote
...майже зацикленні на своєму зовнішньому вигляді. Постійно обговорюють свій одяг, взуття, стрижку
то це підараси. Звісно попадаються серед них і нормальні, але жіночий вплив на їхнє виховання на лице, і це погано, чоловік має бути схожим на чоловіка, а не відрощувати довге волосся і носити всякі кульчики в локаторах!
Quote
По меньшій мірі це виглядає смішно, але ж і зовсім неохайні пацани симпатії не викликають

Згоден.




Сообщение отредактировал reperbest - Пятница, 18.01.2008, 21:33
 
L@CKYДата: Пятница, 18.01.2008, 21:48 | Сообщение # 4
Майор
Пользователь
Сообщений: 83
Статус: Offline
Все залежить від стиля людини. Адже мода це ніщо, стиль- це все. Якщо хлопець живе альтернативним чи рок стилем, чому б і не носити довге волосся, багато кому це дуже навіть йде. І багатьох дівчат такі особи приваблюють. Мене особливо! На мою думку ходити лисим як скін - оце тупо. Ну в кожного свій стиль, кожному подобається свое. Таке ж моє ставлення і до сережок. Якщо надумаєш пробити вухо, звертайся, ти ж знаєш, я практику маю. Доречі тобі було б не погано=))

I'm so happy cause today i've found my friend

Вы смеётесь надо мной потому, что я не похожа на вас, а я смеюсь над вами потому, что вы похожи друг на друга

 
bestДата: Пятница, 18.01.2008, 22:11 | Сообщение # 5
Генерал-полковник
ЗамАдмина
Сообщений: 196
Статус: Offline
Quote
чому б і не носити довге волосся, багато кому це дуже навіть йде

Не спорю, багатьом дівчаткам дуже навіть і гарно.
Quote
І багатьох дівчат такі особи приваблюють

Такі дівчата називаються ПАЦАНКИ.
Quote
На мою думку ходити лисим як скін - оце тупо

А якщо не як скін, а як людина якій подобається ходити лисим?
Що до скінів то вони нормальні тіпи!
Quote
Якщо надумаєш пробити вухо, звертайся, ти ж знаєш, я практику маю. Доречі тобі було б не погано=))

Мені це булоб погано, бо на відміну від тих пациків в які слухають Альтернативу ітд і мають свій стиль, я маю ІНДИВІДУАЛЬНІСТІ. Я слухаю реп, але це не означає що я хожу в штанах до пятки і ношу на голові хустину з бейзболкою.


 
L@CKYДата: Пятница, 18.01.2008, 23:14 | Сообщение # 6
Майор
Пользователь
Сообщений: 83
Статус: Offline
Да ну тебе, знову ти за свое, альтернатива тебе не пре а реп це круто! Кожна індивідуальність є позитивною. І пацани з довгим волоссям теж. На таких людей я зразу звертаю увагу, і вони зовсім не дівчатка, а пацани такі як треба, повір уж мені. Тупо, як дівчинка виглядає пацан з якоюсь зачіскою, яку постійно укладає гелем чи ще чимось і постійно заглядає в дзеркало, ну наприклад эмо. Таких я не люблю, так же як і реперів які ходять
Quote (reperbest)
в штанах до пятки і ношу на голові хустину з бейзболкою


I'm so happy cause today i've found my friend

Вы смеётесь надо мной потому, что я не похожа на вас, а я смеюсь над вами потому, что вы похожи друг на друга

 
bestДата: Суббота, 19.01.2008, 05:04 | Сообщение # 7
Генерал-полковник
ЗамАдмина
Сообщений: 196
Статус: Offline
Quote
альтернатива тебе не пре а реп це круто

З чого ти взяла що альтернатива мене не пре, а реп це не круто а корисно.
Quote
Тупо, як дівчинка виглядає пацан з якоюсь зачіскою, яку постійно укладає гелем чи ще чимось і постійно заглядає в дзеркало, ну наприклад эмо

Краще ходити з розтріпаними патлами, немитими, не дивитись у дзеркало? biggrin
Quote
Таких я не люблю, так же як і реперів які ходять
Quote (reperbest)
в штанах до пятки і ношу на голові хустину з бейзболкою

І я таких не люблю, і шо?


 
L@CKYДата: Суббота, 19.01.2008, 15:48 | Сообщение # 8
Майор
Пользователь
Сообщений: 83
Статус: Offline
Ну а чому зразу з немитим волоссям, це вже особиста гігієна, до стилю людини це не відноситься. Ну а як знайдеш чувака з довгим волоссям і з гітарою, познайом мене)) Буду дуже вдячна

I'm so happy cause today i've found my friend

Вы смеётесь надо мной потому, что я не похожа на вас, а я смеюсь над вами потому, что вы похожи друг на друга

 
bestДата: Понедельник, 21.01.2008, 23:54 | Сообщение # 9
Генерал-полковник
ЗамАдмина
Сообщений: 196
Статус: Offline
Якщо я такого зустріну, то після цієї зустрічі він вже тобі не сподобається!

 
L@CKYДата: Вторник, 22.01.2008, 00:17 | Сообщение # 10
Майор
Пользователь
Сообщений: 83
Статус: Offline
fool sad

I'm so happy cause today i've found my friend

Вы смеётесь надо мной потому, что я не похожа на вас, а я смеюсь над вами потому, что вы похожи друг на друга

 
Форум FOZZY.at.UA » Наш форум » Интересное » Интересные факты о мужчинах (Интересные факты о мужчинах или мужчины глазами женщины)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: